Wydawnictwa admin  

Przewodnik po studiach podyplomowych

Absolwenci szkół wyższych oraz młodzi specjaliści coraz częściej decydują się na studia podyplomowe, by podnieść swoją wartość na rynku pracy. W odpowiedzi na ich oczekiwania firma Communication Partners – właściciel m.in. serwisów Pracuj.pl, Edu.pracuj.pl i Edulandia.pl – wydała trzecią edycję Przewodnika Podyplomowego. Wydawnictwo przyda się tym, którzy są pewni, że zdobyty przez nich tytuł licencjata lub magistra nie wystarczy już do osiągnięcia dobrej pozycji zawodowej na rynku pracy.

W Przewodniku Podyplomowym 2004 można znaleźć ponad 1000 ofert studiów podyplomowych i programów MBA oraz prezentacje najlepszych polskich uczelni, w których warto podjąć kształcenie podyplomowe. Dla tych, którzy wolą zdobyć międzynarodowe kwalifikacje zawodowe, umieszczono w informatorze oferty kursów przygotowujących do egzaminów na międzynarodowe kwalifikacje zawodowe, np. ACCA, LCCI czy CIA.

Przewodnik zawiera także część poradnikową, zawierającą artykuły związane z tematyką kształcenia podyplomowego i zdobywania dodatkowych kwalifikacji. Czytelnicy dowiedzą się, czym kierować się przy wyborze studiów podyplomowych oraz jak wybrać najlepsze MBA. Zainteresowani znajdą teksty m.in. o studiach przez Internet, kształceniu za granicą czy modzie na kwalifikacje ACCA.

Przewodnik można kupić w sieci sklepów Empik, w salonach prasowych InMedio, RUCH, Kolporter, w księgarniach akademickich bądź zamówić w księgarni internetowej Merlin.pl:

Czytaj także:  Rachunek decyzyjny w logistyce zaopatrzenia